اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » زیبایی » آموزش دکلره کردن

آموزش دکلره کردن

آموزش دکلره کردن

آموزش دکلره کردن

آموزش دکلره کردن

دکلره کردن یعنی از بین بردن و خارج کردن رنگدانه از داخل مو وبی رنگ کردن آن..که شامل دکلره ی کامل مو که کل مو بی رنگ میشود و دکلره ی تکه هایی از مو که با زمینه ی مو تفاوت رنگ بیشتر از ۵درجه دارد ومش نامیده میشود میباشد.

دکلره کردن یعنی چه؟ اولین مرحله دکلره کردن یا دکلراسیون  است که به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو؛ که مخلوطی است از پودر دکلره و اکسیدان ۱۲ درصد که باید با هم مخلوط شوند (اگر موهای ظریفی دارید بهتر است از اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید) تا غلظت آن به اندازه ماست شود.

زمان مکث بستگی به جنس و مقاومت مو دارد (معمولا ۳۰-۲۰ دقیقه) که نتیجه آن پراکنده شدن و خارج کردن رنگدانه‌‌های طبیعی مو از ساختمان مو است که به مرور به روشن شدن رنگ مو منجر می‌شود.

اگر بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از ۴ درجه روشن‌تر کنیم ابتدا باید موها را دکلره کنیم و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده کنیم.توصیه می‌کنیم قبل از دکلوراسیون برای جلوگیری از آسیب رسیدن یا تیره شدن پوست صورت، پوست اطراف صورت در نزدیکی رویش موها را چرب کنید.

همچنین برای دکلره ی کامل مو بهتر است که دوسانت مانده به ریشه را به مواد دکلره (پودر دکلره و اکسیدان ۱۲یا ۹درصد) آغشته کنید وبه ریشه ها نزنید و برای اینکه مواد به ریشه ها نخوره روی ریشه ها رو پنبه بگذارید وبعد ازینکه ساقه ها به پایه نزدیک به ۷رسید ریشه رو اینبار با ترکیب پودر دکلره واکسیدان ۶درصد میگذاریم..چون ریشه مو به سرنزدیکتره حرارتش بیشتره وسریعتر رنگ باز میکنه وهمون اندازه هم سوزش و آسیبش بیشتره پس باید با اکسیدان ضعیفتر انجام بشه …

نکته: قبل از شروع کار حتما پوست سر رو چرب کنید…افرادی که سابقه ی حساسیت دارن باید یا انجام ندن یا قبلش یک قرص ضدحساسیت بخورن..

دکلره کردن مو نیاز به تخصص وسرعت عمل داره و توسط خودشخص نمیشه انجام بشه ..پس این کار رو به یک فرد متخصص وبا استعداد بسپارید..

.

.

تهیه شده در سایت مدبارون

به این پست امتیاز دهید.
Likes0Dislikes0
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است